Jdi na obsah Jdi na menu
 


                        když je nuda

 

Tak sem brouzdala po netu a hledala něco zajímavýho pro papoušky a narazila sem na zajímavou stránečku (je v odkazech), tam sem našla fakt moooc věcí pro papoušky a ptáky ani sem nevěděl že něco takovýho existuje a tolik věciček existuje... =)

Našla sem tam stojany, takový special stojany mimo klec, bidla a samozřejmě spousty hraček... Na ty stojany pro papoušky se daj zavěsit ještě další hračky jako třeba houpačka nebo žebřík ale i síť... Já si právě takovej nějakej stojan chci udělat!!! Koupě není žádná levná záležitost... Co mě tam nejvíc dostalo byly kšandy pro papoušky aby se mohli naučit lítat... Ale je to spíš pro větší druhy papoušků pro andulky nee =(

Dál sem tam našel fakt mraky hraček i hračky s překvapením... Třeba taková roura s otvorama a uvnitř sou listy bambusů nějaká kůra ze stromů části kokosáků a jiný "dobrutky"... Vypadá to velice dobře... Výběr je tam opravdu velkej, začíná obyčejnějšíma žebříčkama a nějakejma houpačkama, přes různý okusovátka a zajímavý hračičky, třeba i takový co vypadaj jako člověk až k dvoupatrový věži na zavěšení... Dělaj se pro ně i žvýkačky, to sem taky vůbec netušil... A abych nezapoměl tak je i přenosná taška a vypadá to jak taška na oblečení... =)

Už mě nějak nic nenapadá tak vám sem dám už jen pár foteček...

         

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak vydíte tak to vypadá fakt dobře a i se do toho dá něco vyřezat... Ten první je kolem asi 4000,- pak to jde přes asi okolo 10000,- a tenhle poslední ten je už za pěkných 19000,- =)

          

Obrazek

Tohle jsou ty kšandy vypadá to fakt prďácky =)

                     

Obrazek

A taštička na přenos papouška =)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odkaz na obchod

(Laděna, 29. 7. 2020 20:10)

Psal jste, že dáte odkaz na obchod_ Díky

anonymní

(anonym, 17. 7. 2010 11:27)

nedávejte k andulkám jiný ptáky!sou to hrozný potvory!mé hrdličce chechtavé do masa trhali krk ale včas byla zachránéna takže to ma jenom trochu

Re: anonymní

(?, 19. 12. 2016 18:52)

Nám zastrašila alexandra malého XD